TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM FUARI REPLAST EURASIA DÜZENLENDİĞİ İLK YILDA REKORA İMZA ATTI

Plastik geri dönüşüm ham madde ve teknolojilerine dair son trendlerin vitrine çıktığı RePlast Eurasia Fuarı alanında Türkiye'de bir marka olma yolunda önemli bir başarı kaydererek sektör profesyonellerinin buluşma noktası oldu. 

Türkiye'nin İlk ve Tek Plastik Geri Dönüşümü Fuarı RePlast Eurasia Ziyaretçilerine Kapılarını Açtı

Plastik Atıklara Değer Katan Türkiye’nin Tek Fuarı RePlast Eurasia 2 Mayıs’ta İlk Kez Kapılarını Açtı! 

2024 PAGÇEV Plastik Geri Dönüşüm Ödülleri Başvuruları Açıldı

Ödül Töreni RePlast Eurasia Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Ham Maddeleri Fuarı'nda Gerçekleştirilecek 

RePlast Eurasia 2024 Fuarı'nda Yerinizi Alın!

Plastik geri dönüşüm alanında Türkiye'de düzenlenecek ilk uluslararası fuar özelliğine sahip RePlast Eurasia Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Hammaddeleri Fuarı, 2-4 Mayıs 2024 tarihleri arasında TÜYAP VE PAGÇEV işbirliğiyle İstanbul'da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.

Plastik Atıklara Değer Katan Fuar

RePlast Eurasia Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Hammaddeleri Fuarı 2-4 Mayıs 2024’te Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde

Plastik geri dönüşümü konusunda Türkiye’de düzenlenen ilk fuar olan RePlast Eurasia, Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Hammaddeleri Fuarı 2-4 Mayıs 2024 tarihleri arasında Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGÇEV Yeşil Dönüşüm ve Teknoloji Derneği iş birliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da gerçekleşecek. Plastiğin geri dönüştürülerek hayata değer katması için gerekli adımlara yönelik ürün ve hizmet üreten firmalar sektör profesyonelleri ile bir araya gelecek.